آریا تدبیر ذهن در یک نگاه

تاریخچه: گروه آریا تدبیر ذهن در سال 1387 توسط سه نفر  کار خود را آغاز کرد، امروز این گروه با به کارگیری کارشناسان متخصص در زمینه طراحی و توسعه نرم افزار خدمات پس از فروش توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند. گروه آریا تدبیر ذهن به همراه تکنولوژی نوین محصولات خود را بروزرسانی کرده است.

آریا تدبیر ذهن از ابتدای فعالیت خود با نگاهی دانش محور و تخصصی به مقوله خدمات پس از فروش  و نرم افزارهای مربوطه پرداخته است و همواره سعی بر آن داشته تا به طرق مختلف سطح دانش شرکت های فعال در این حوزه را ارتقا دهد تا به تبع آن سطح کیفی خدمات پس از فروش در کشور رشد نماید.

از دیگر فعالیت های شرکت آریا تدبیر ذهن ارائه مشاوره تخصصی در حوزه مدیریت و استقرار نرم افزار خدمات پس از فروش است.

شایان ذکر است در سال های اخیر شرکت آریا تدبیر ذهن در راستای رسالت حرفه ای خود بر آن گشته تا از سطح یک راهکار تخصصی در حوزه خدمات پس از فروش به سطح یک راهکار جامع یکپارچه ارتقاء یابد تا شرکت ها از استفاده همزمان و جزیره ای از نرم افزارهای جداگانه و بعضا منفصل و دوباره کاری های موجود رهایی یابند.


اهداف

در سال‌های اخیر، گروه آریا تدبیر ذهن توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما آریا تدبیر ذهن‌، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم. از این رو ما، اعضای خانواده آریا تدبیر ذهن، همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم.

نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان است. آن‌چه ما را به سوی اوج رهنمون میکند، استفاده از نیروی انسانی توانمند و متخصصی است که بر پایه‌ نیازهای بازار، در محیطی دانش‌محور و دوستانه، به دنبال ارائه‌ بهترین و منسجم ترین نرم افزار خدمات پس از فروش به مشتریان هستند.


پیام مدیریت

امروز هم‌راستا با روند جهانی و با هدف مشارکت نزدیک با اشخاص و شرکت‌های علاقه‌مند به همکاری با تیم فروش شرکت، تصمیم داریم؛ زمینه معرفی و عرضه محصولات آریا تدبیر ذهن را با همراهی اثربخش شما، به بخش‌های جدیدی از بازار فراهم کنیم و با ارایه نرم  افزار خدمات پس از فروش یکپارچه قدمی استوار در جهت تکریم مشتری و افزایش سهم بازار برداریم.

آریا تدبیر ذهن در شبکه‌های اجتماعی